Türkiye'nin çiğköftesi Arsamiea

Arsamiea Çiğköfte 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.
Arsamiea, bugün Türkiye geneli 400 şubesi ve 70 çalışanı ile etsiz çiğköfte üretimi alanında müşterilerine hizmet vermektedir.
Arsamiea, sunduğu ürünlerinin %98’ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmektedir.

Arsamiea, etsiz çiğköfte’den acı sosu’na , lavaşından nar ekşisine kadar, birçok tad ile damak zevkine hitap etmektedir.

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider şirket konumuna gelmektir.
Müşterilerine daima sağlıklı, kaliteli ve lezzetli çiğköfteleri sunmak adına çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün yeni bayileri ile sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin temel prensibini benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir. Müşterilerini sağlıklı ve lezzetli çiğköfteleriyle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken de güler yüzlü hizmetiyle tüm müşterilerinin şubelerinden memnun ayrılmasını sağlamaktır.

Arsamiea çiğköfte'nın hedefi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak, tercih edilen marka olmaktır.
Arsamiea, belirledikleri bu hedefe personel eğitimlerinin devamlılığında, üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte büyüyerek, kârlılığı ve verimliliği arttırarak, kalite yönetim anlayışını benimseyerek, ulaşabileceklerine inanmaktadır.

Fabrika adres:
Uğurmumcu Mah. 2271. Sok. No:12/A Sultangazi / İSTANBUL
Fabrika Tel:
0212 476 04 02 – 03
0212 476 04 03
info@arsamiea.com.tr


17.7.2020
Meşhur çiğköfteciler
arsamiea çiğköfte
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap