Oses Çiğköfte, 2021 Haliç Kongre Merkezinde Perakende Günlerinde

Oses Çiğköfte, 2-3 Haziran 2021 Haliç Kongre Merkezinde Perakende Günlerinde

Sayısız iş birliği olanağının sağlandığı, perakendenin en büyük buluşması Perakende Günleri, 2-3 Haziran 2021’de Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Perakende Günleri'nin 20. yılı 2-3 Haziran 2021 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor. 2001 yılından bu yana sektörün nabzını tutan Perakende Günleri, tüm perakende sektörünü bir araya getirerek öğrenme, deneyimleri paylaşma ve perakendeye yönelik çözümleri birlikte yaratma fırsatı sunuyor.

Perakende Günleri, 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu, uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biridir.

Perakende Günleri, konferans, fuar, B2B toplantıları ve Perakende Güneşi Ödülleri ile perakende sektörü için bilgi ve deneyimin aktarıldığı, yeni iş birliği adımlarının atıldığı, başarının ve coşkunun paylaşıldığı sektörün en büyük buluşması.

Perakendecilerden, AVM’lere, iş geliştiricilerden, teknoloji firmalarına ve tedarikçilere kadar sektörün tüm kesimlerini her yıl, iki gün boyunca İstanbul’da bir araya getiren Perakende Günleri’ne 7500’den fazla katılımcı katılıyor.

Oses çiğ köfte'ninde katıldığı fuarda, İlham veren konferans oturumları, benzersiz bir network imkânı sunan fuar ve B2B toplantılarıyla Perakende Günleri, katılımcılarına işlerini geliştirmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor.

3.6.2021
Meşhur Çiğköfteciler
perakendegunleri.com
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap