İstanbul Çiğköfte "CNR" Food İstanbul Fuarında!

İSTANBUL CNR Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı' 20'yi aşkın ülkeden 2 binin üzerinde markaya ev sahipliği yaptı.
Bu markalar arasında İstanbul Çiğköfte (çiğköfteci zade)'de yerini aldı.

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Başkanı Şemsi Kopuz, dünyanın gıdasını yine İstanbul'da buluşturduklarını belirtti.

Bu yıl Ürdün ve Afganistan'ın milli olarak katılım sağladığı fuarda, aralarında Hollanda, Irak, İran, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Afganistan, Fransa, Ukrayna, Rusya, Litvanya, Somali, Özbekistan, Ermenistan ve Polonya’nın da bulunduğu birçok ülke, gıda ve içecek firmaları yoluyla temsil edildi.

Fuarda bu yıl Çikolata ve Şekerleme Özel Bölümü ile Özel İçecekler ve Gurme Özel Bölümü'nün dikkati çekti.

Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı'nın resmi onayı ile kurulan Özel İçecekler ve Gurme Özel Bölümü ile Türkiye'nin gıda ve içecek sektörünün tanıtımında yeni bir basamağa ulaşıldığı belirtildi.
 
CNR Expo İstanbul Fuarına Polonya, Yunanistan, Irak, Hollanda, Hindistan, Kenya, Somali, Özbekistan, Çekya, Arnavutluk, Makedonya, Macaristan’ın da yer aldığı birçok ülkeden 2 bin 500'ün üzerinde satın almacı da katıldı.

Pandemi şartlarına rağmen yoğun bir katılım sağlanan CNR Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarında İstanbul Çiğköfte standına ilgi hayli yoğun oldu.

1-4 Eylül tarihlerinde CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar organizasyonunun destekçileri arasında TGDF yanında Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER), Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER), Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB de yer alıyor.

7.9.2021
Meşhur Çiğköfteciler
Daha fazla detay
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap