Çiğköftem 50 kişiye ücretsiz bayilik verecek!

EM GROUP'un global ölçekte faaliyet gösteren markası Çiğköftem, Türkiye'deki girişimcilere can suyu olacak bir projeyi hayata geçiriyor. "Krizin değil ticaretin zamanı" diyen şirket, bu yıl 50 kişiye ücretsiz bayilik verecek.
Proje kapsamında şube açılışlarında temel kurulum ihtiyaçları olan mimari çizim planı, tabela, tezgah, soğutuculu dolap, masa-sandalye, menuboard gibi malzemeleri yatırımcılara bedelsiz olarak verilecek.
Toplam bütçesi 2 milyon TL'yi aşacak projede, şube başına toplam değeri 40 bin TL'yi bulacak ekipman desteği sağlanacak.
Bu kapsamda yatırımcının bir yıl boyunca şubeyi kapatmaması talep ediliyor.
Verilen bu destek sonrasında yatırımcılar dükkanın faaliyete geçebilmesi için tadilat, ruhsat, yazar kasa vb ihtiyaçları için küçük bir sermaye kullanarak kendi işinin sahibi olacak.
Kaynak: Sabah.com

13.4.2021
Meşhur Çiğköfteciler
Daha fazla detay
Yorumlar
Merhaba şuan başka bir firma ile çalişiyorum eger bu kampanyadan bizde faydalanırsak bayiniz olmak isterim işyerim okul karşisi normal zamanda 2500 öğrencisi olan mevkidedir 50m2 dir işyerim 05332248709
Çiğköfte Firmaları sayfasından Çiğköftem firmasını aratarak firma ile ilgili detaylı bilgilere ve iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.
Yorum Yap