SAMSAT ÇİĞKÖFTE

Marka ismini Samsat Uygarlığı’ndan alan Samsat çiğköfte markası , 2010 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.
Aile şirketi olan Samsat Çiğköfte 2016 yılında ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ Olarak ürün ve portfeyini gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında genişletmiştir
ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ ünvanını aldıktan sonra Türkiye ve Avrupada öncü firma olarak gıda ürünlerinde haklı bir yer edinmiştir
Hassas bir çalışma yürüten Samsat çiğköfte ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.
Samsat çiğköfte %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Samsat çiğköfte Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır.
Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.


Bayilik şartlarını görüntülemek için tıklayınız.

Telefon: 0(212) 644 19 03 - 0(530) 302 00 01

Faks: -

Web Sayfası: SAMSAT ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@samsatcigkoftecisi.com

Adres: HAZNEDAR MH. SAKARYA SK. NO:4 GÜNGÖREN / İSTANBUL

Firma Haberleri