ON NUMARA ÇİĞKÖFTE

Yıllardan 2010 yılıydı. Globlend çatı markası altında horeca ve catering kanalındaki kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı.
İçli köfte ve çiğköfteyi toptan olarak satıyordu. Ah o lezzeti yok mu! Tadanlar, bu lezzetin daha çok insana ulaştırılması gerektiğini söylüyordu. Eee bu kadar ısrar olunca 10’un da canına minnet! Zaten dünyaca tanınmış bir marka olmak istiyordu.
Artık zamanı gelmişte geçiyordu! 2015 yılında şubeler açmaya başladı. Aradan geçen bu kısa sürede 4 ayrı ülkede 10’larca şubesi oldu. Meşhurluğuna gelince henüz hedeflediği kadar meşhur değil ama gün geçtikçe ününe ün katıyor.

Franchise sayfasını ziyaret ettiğine göre sen de 10’a katılmak istiyorsun. Neden olmasın? Ancak 10’un bazı prensipleri vardır.
Kendi işinin başında durmalı yada senin kadar işine sahip olacak birini bulmalısın.
Yaptığın işi sevmeli en az 10’un kadar heyecanlı olmalısın. .
Müşterilerine karşı her zaman nazik ve güler yüzlü olmalı, 10’un yüzünü kara çıkarmamalısın.
Hep 10’u anlattık, birazda sen anlat. Ne işle meşgulsün? Nereden esti böyle bir iş kurmak? Düşündüğün bir yer var mı? İstersen cevapları yandaki forma yaz, biz seni arayalım. Ama “benim işim acele, bi fiyata bakıp çıkacaktım"" diyorsan aşağıdaki butona tıklayıp 10’un senin için hazırladığı kurulum paketlerine bakabilirsin. İsim hakkı bedeli mi? Duymamış olalım! 10’un için paradan daha önemli şeyler vardır; samimiyet, memnuniyet, aidiyet gibi. Sen rahat ol! İsim hakkı bedeli almak, cirodan pay almak, banka teminatı istemek 10’a göre değil.

Telefon: 444 2 126

Faks: -

Web Sayfası: ON NUMARA ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@onnumaracigkofte.com

Adres: Mimar Sinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87 34535 Büyükçekmece / İstanbul

Firma Haberleri