LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE

Çiğköfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir.
Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etle yapılan köfteler, doğru şartlar yerine getirilmediğinde zararlı bakteriler üretmekte ve insan sağlığı için tehlike oluşturmaktadır. Ayrıca nakliyesi, servisi, saklama koşulları oldukça zordur. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması, gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğköfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.
Üretimimiz olan etsiz çiğköfte, uzun süre bozulmadan saklanabilmekte ve taşınabilmektedir. Ayrıca içerisinde katkı maddesi, MSG ve trans yağ bulunmaz. Bitkiseldir, tamamen doğal tarım ürünleri ile üretilir.

1. Firmamızın Whatsapp numarasına tutulacak olan dükkanın ve özellikle bulunduğu caddenin ve çevresinin fotoğrafları gönderilir.

2. Dükkan uygunluğu onaylanır.

3. Sözleşmeler yapılıp, paket ücret ödemesi yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir.(Eğer ki bulunduğunuz il veya ilçede Lezizhan Çiğ köfte bayisi yoksa siz ilk olacaksanız 1000 tl'lik paket indirimden faydalanmayı unutmayınız.)

4. Yapılan paket ödemesi demirbaş ürünlerin bedelidir, ekstra herhangi isim hakkı talep edilmez. Alınan tüm ürünler sıfır ve 1 yıl garantilidir. Ürünlerin ambar yolu ile gönderimi sağlanır ve ödemesini (500 tl - 800 tl Arası) bayi olacak kişi yapar.

5. Ürünlerin teslim edileceği 7 günlük süre içinde bayi olacak kişi dükkan içini beyaz veya kum beji rengine boyatır, gerekli tadilatı ve dekorasyonu zevkine göre yaptırabilir, (Ne kadar lüks ve kaliteli bir dükkan oluşturursanız satışlarınız o kadar fazla olacaktır.) Ardından firmamız dükkanda çalışacak kişiyi o bölgeye en yakın bayimize yönlendirip bir günlük eğitim almasını sağlacaktır.

6. Yedi gün sonunda ürünler teslim edilir. Kurulum bayi olacak kişi tarafından yapılır. (Ürünler hazırdır sadece dükkan içinde yerine yerleştirmeniz yeterlidir.)

7. Kurulum tamamlandıktan sonra bayi, çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranır ve eksikleri giderilip siparişleri alınır.

8. Bayi konsepti bozmadan ekstra ürünler satmakta özgürdür. (Börek, poğaça, içli köfte, bardakta mısır, tatlı, çay, kahve gibi..)

9. İşler düzene koyulduktan sonra bayi siparişlerini SMS yoluyla firmamamıza iletir. Sipariş vermeden önce, bayi ürün ödemesini banka havalesi ile yapar. Ondan sonra siparişini verir

10. Bayi siparişlerini en az 25 kg çiğ köfte olacak şekilde verir. Bu sipariş günlük olmak zorunda değildir, ürün bir hafta tazeliğini koruduğu için en kötü olasılıkla haftada bir sipariş verebilirisiniz. Ortalama bir bayi en az 10 kg çiğ köfte sattığını düşünürsek sizin siparişiniz günlük veya 2-3 günde bir olabilmektedir. Ürün hazır olarak gelir tekrardan yoğurmaya gerek yoktur, tepsinize koyup hemen satışa başlayabilirsiniz.

11. Verilen siparişler istanbul ici araçlarımızla İstanbul dışı adrese teslim kargo ile gönderilir. Kargonun 1 günde teslim edemiyeceği İstanbula 500 km'den uzak mesafelerde ürün otobüsle yollanır, bayi ürünü bulunduğu il veya ilçenin otogar emanet kısmından teslim alabilir.

Telefon: 0212 297 59 97 - 0546 660 30 60

Faks: -

Web Sayfası: LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE

E-Posta: lezizhan@hotmail.com

Adres: Piripaşa Mah. Yıldırım Sok. No: 86/B Beyoğlu / İstanbul

Firma Haberleri