KAHTA ÇİĞKÖFTE

Güzellikler paylaştıkça çoğalırmış derler, bizim hikayemizin de başlangıç noktası bu oldu. Lezzetimizin kısa sürede geniş kitlelere ulaşması, tek bir satış noktasının talebi karşılayamamasına sebep oldu. Bu vesileyle Mecidiyeköy, Sarıyer, Büyükçekmece ve Küçükçekmece restoranları peşi sıra açıldı. Takvimler 2005’i gösterdiğinde ise ilk franchising başvuruları tarafımıza ulaşmıştı. İşte böylece, bayilik taleplerine cevap vermek isteyen firma yetkilileri KAHTA ÇİĞKÖFTE markasının kurumsal kimliğini oluşturarak ilk bayilikleri vermeye başladı. 2006 / 2007 yılları firmanın büyüme hızının en yoğun olduğu yıllardı. Bu zaman sürecinde kendi bünyesindeki şube sayısını 10 çıkaran şirketimiz 80’e yakın Franchising vermişti. Büyüme serüvenimiz 2011 yılında ADİL EL GIDA bünyesine katılmamızla birlikte, lavaş üretim tesisimizi ve çiğ köfte fabrikamızı kurarak daha güçlü bir şekilde devam etti. Bugün, küçük bir el arabasından çıkıp azimle mitlik mertebesine yükselen Kahta Çiğ Köfte, Türkiye’nin dört bir yanında restoranlarını açmaya devam ediyor. Sarıyer kıyılarından Siverek vadisine kadar uzanan bir coğrafyada, 300’ün üzerinde restoranımızla bu muhteşem lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Çiğ köfte dükkanı açmak oldukça basit çünkü az bir sermaye ile rahatlıkla açabilirsiniz. Kazancınızı arttırmak için bu sektörde  önemli olan  yer seçimi ve marka bilinirliğidir, Kahta Çiğ Köfte ile daha fazla kazana bilirsiniz.

Çiğ köfte sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen firmamız şuanda 45 ilde  400 den fazla bayisi ile sizlere hizmet vermekte. Siz de bu zincir halkalarımızdan biri olarak ailemize katılabilirsiniz .

Kahta Çiğköfte Bayilik Hakkında

Tüm kalite standartları ve helal gıda belgesine sahip öncü kuruluşlardan biri olması, kaliteyi ve hijyeni maksimumda tutarak, her zaman bayi çıkarlarını koruyarak ilerlemeyi kendine hedef seçmiş ve çiğ köfteyi en uygun fiyatla satarak bayi ağını genişletmeyi amaçlamıştır

*Kahta çiğ köfte, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden kahta çiğ köfte ailesine katılabilirsiniz.

*Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.

*Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

*Kahta çiğ köfte  bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

*Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

*Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı - görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

*Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

*Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir

Kendi işine sahip olmak isteyenler daha fazla vakit kaybetmeden,kazancınıza kazanç eklemek için Kahta Çiğ Köfteyi Tercih edinTelefon: 02126674337 - 05327156190

Faks: -

Web Sayfası: KAHTA ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@kahtacigkofte.com

Adres: Mahmutbey mah.Hacıbostan Cad.2514.sok.Adil El Plaza no:5 Mahmutbey, BAĞCILAR-İSTANBUL