İSOTTO ÇİĞKÖFTE

İsotto Çiğköfte olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmek amacıyla, bu sektörde var olmaya karar verdik. Bu yolculukta çiğ köftenin en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli halini tüketicilerimizle buluşturabilmek için uzun ve keyifli bir ar-ge çalışması gerçekleştirdik. Çiğ köftenin ilk hikayesinden bugüne kadar izlediği yolu, geleneksel lezzetlerimiz içerisindeki önemini, çiğ köfte sektöründeki çalışmaları ve ortaya konan ürün ve hizmetleri tek tek analiz ettik. Bütün çalışmalarımız bize bu alanda yapılacak çok daha fazla şeyin olduğunu gösterdi. Hiç bir katkı maddesi kullanmadan, en kaliteli malzemeleri özenle seçerek oluşturduğumuz muhteşem lezzetle, keyif alarak tüketebileceğiniz ürünlerimizi, eşsiz mağaza konseptlerimizle beğeninize sunuyoruz. Etsiz çiğ köftenin tanımının yeniden yapıldığı bu lezzeti kaçırmayın.

İsotto Çiğköfte Bayisi Olmak İçin Aranan Özellikler

Her şeyden önce başarılı bir yatırımcıda girişimci ruhu ve azminin bulunması gerekmektedir. İnsan yönetimi ve finansal yönetim gibi konularda bilgi birikiminize güvenmelisiniz. Tercihen başarılı bir iş geçmişine sahip olmanız aranmaktadır. Tüm iş zamanınızı İsotto Çiğköfte yönetimi için harcama isteğinizin ve imkanınızın bulunması gerekmektedir. İsotto Çiğköfte’nin tavizsiz kalite anlayışının, aynı sorumluluk bilinciyle işinize ve müşterilerimize yansıtılması en teme beklentilerimizdendir.

İsotto Çiğköfte Mağazalarının Genel Konsepti

İsotto Çiğköfte mağazaları genel tasarımlarıyla girişten itibaren insanları ferahlatan aydınlık ve şık yerlerdir. Tercihen cadde üzerinde bulunması gereken mağazaların en az 10 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. AVM içi İsotto Çiğköfte ürünleri satışında standa göre özel tasarımlar yapılmaktadır. AVM ile stant kiralama görüşmelerinizde de yardımcı olmaktayız. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlarda kurabilirsiniz. Bu mini stantlar da 1 m2 civarında olmaktadır.

Telefon: 444 97 23

Faks: -

Web Sayfası: İSOTTO ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@isotto.com.tr

Adres: Adres: Yavuz Selim Mah. Yavuz Selim Cad. 8/1 Esenler İstanbul