CMR ÇİĞKÖFTE

CMR çiğ köfte, kurucumuz Subhi Asiltürk tarafından 2001 senesinde Gaziosmanpaşa'da seyyar el arasıyla başlayıp, ilk dükkanını 2004 yılında Sultangazi'nin Uğur Mumcu Mahallesinde açmıştır.
2004'ten sonra Adıyamanlı Çiğköfteci Subhi Usta olarak yoluna devam etmeye başlayan CMR, insanların damak tadına daha fazla hitap etmesi ve her geçen gün daha fazla beğenilmesiyle, 2007 yılında şubeleşerek, bugün ki CMR adını alır ve markalaşma yoluna gider. Kurumsal ve etkin bir altyapı kurarak, her geçen gün daha farklı bir vizyon sahibi olmanın ve günümüzde dahi hiç durmadan markamıza daha da fazla değer katmaya çalışmanın mutluluğu içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Türkiye'de ve yavru vatan Kıbrıs'ta üretim tesisleri bulunan CMR, Türkiye, Kıbrıs ve Avrupa'nın bir çok ülkesinde 100'ün üzerinde ve hızla artmaya devam eden şubeleri mevcuttur.

CMR çiğ köfte olarak, lezzet ve kalitenin farkını daha fazla kişiye gösterebilmek adına franchise bedeli + isim hakkı bedeli alınmamaktadır. Tek şartımız, CMR Çiğ Köftenin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve bayilik sözleşmesidir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Bayilerin birbirlerine uzaklığı en az 1 km olması gerekmektedir. Seçilen mekan en az 20 m2 olmalıdır. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz en az 50 kg. çiğ köfte, dağıtmak üzere en az 2000 ad. Broşür, 1000 ad. kartvizit, 1000 ad. Mıknatıslı magnet verilmekte ve eğitmen personel sağlanmaktadır.

Telefon: +90 212 475 0 203

Faks: -

Web Sayfası: CMR ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@cmrcigkofte.com

Adres: Sultançiftliği Mh. 2/A Sk. No:25 Sultangazi / İSTANBUL

Firma Haberleri