ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA

Adıyaman’ın Sincik ilçesinde başlayan hikayemiz, İstanbul’da lokanta sektöründe kebapçılıkla devam etmiştir. O yıllarda Ömer Ustanın kendi lokantasında müşterilerine sunduğu çiğ köfte oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır. Bunun üzerine Ömer Usta kazanmış olduğu birikimlerin de sonucuyla bir çiğ köfte üretim tesisi kurmuştur. Çiğ Köfteci Ömer Usta, sektörün seçkin firması olarak merkezi Başakşehir / İstanbul’da olmak üzere, geniş şube ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Anadolu’nun geleneksel lezzeti çiğköfteyi, T.S.E standartlarında üreten ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA geniş bayi ağı ve çiğköfteyi her eve, her sofraya ulaştırmak için bayilik ücreti almamaktadır.

Öncelikli şartlarımızın başında açmak istediğiniz işletmenin Çiğköfteci Ömer Usta bayi ve şubelerine uygun mesafede olması gerekmektedir.

Anadolu ilçelerinde bir ilçeye ikinci bayilik verilmemektedir.

Akabinde lokasyonu uygun olan işletme Çiğköfteci Ömer Usta kurumsal kimliğine uygun olarak dekorasyonu sağlanmaktadır. Kurulum masrafları bayiye aittir.

Bu süreçte Çiğköfteci Ömer Usta; gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Uzman kadromuzla personel eğitimi sağlanmaktadır. Eğitimler genel merkez veya il dışında açılacak olan bayiler için en yakın merkez şubede verilmektedir.

Açılış organizasyonu hususunda gerekli yönlendirmeleri yapan Çiğköfteci Ömer Usta; açılışa özel bedelsiz 70 Kg ikramlık çiğköfte desteği vermektedir.

Ulusal ve yerel olarak yapılan görsel ve yazılı reklamlarda ücret talep edilmemektedir.

Nakliye; öze kargo şirketleri ve otobüs kargo ile gönderilmektedir.

Telefon: 444 88 02

Faks: -

Web Sayfası: ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA

E-Posta: info@cigkofteciomerusta.com

Adres: İOSB Mutfakçılar San. Sitesi M1 Blok No:25-28 Başakşehir / İstanbul

Firma Haberleri