ADIYAMAN SUBAŞI ÇİĞKÖFTE

Çiğ köfte üretimi hususunda 10 yılı aşan deneyimin son temsilcisi olan Adıyaman Subaşı Çiğköfte, uluslararası kalite standartları dahilinde üretim yapan tesisi, geniş şube ağı ve eş zamanlı paket servis çözümleri ile damak tadınıza hitap eden en kaliteli ürünleri, siz değerli lezzet tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz.
Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalaryla da şubelerine destek olmaktadır.

Subaşı Çiğköfte, kaliteli ve helal çiğ köfte üretimi ile insanımıza hizmet etmeyi kendisine misyon kabul etmiş ve Türkiye’nin farklı yerlerinde bayiler açarak büyümeye devam eden bir firmadır.

Kendi işinizi kurmak istediğinizde Subaşı Çiğköfte’ye gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden yetkililerle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendinize bir dükkan bulup iç tasarımını tamamladıktan sonra Subaşı Çiğköfte’den toptan ürün siparişi vererek müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Bayilik veya isim hakkı adı altında herhangi bir ücret talep edilmezken açılış süresince gerekli destek firma personeli tarafından verilmektedir.

Telefon: 0543 377 5002

Faks: -

Web Sayfası: ADIYAMAN SUBAŞI ÇİĞKÖFTE

E-Posta: info@adiyamansubasicigkofte.com

Adres: Gatem Yanı Sayacılar Sitesi No:70 Şehitkamil / Gaziantep