ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ ÖMER AYBAK

İlk önce Gültepe'de küçük bir dükkan açan Ömer AYBAK (Ömer Usta) 2005 Şubat ayında ise üretim merkezi ile Mecidiyeköy Şubesini açtı. Zara başta olmak üzere birçok ünlü isim, elde yoğurularak lezzetten ödün vermeyen Ömer Ustanın çiğ köftelerinin sürekli müşterisi.

FRANCHISE BEDELİ YOK!

Ömer Aybak, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına distribütöre bağlı olan bölgeler haricinde franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden Ömer Aybak ailesine katılabilirsiniz. Tek prosedür, Ömer Aybak’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.

EĞİTİM & REKLAM GİDERİ YOK

Ömer Aybak ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. Ömer Aybak bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı - görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

SEVKİYAT SATIŞ

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

ÖMER AYBAK STANDARTLARI

Ömer Aybak ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırdığınızda, standartlara ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.

Telefon: 212 650 59 02 / 212 538 38 02

Faks: -

Web Sayfası: ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ ÖMER AYBAK

E-Posta: info@adiyamancigkoftecisi.com

Adres: Karayolları Mahallesi 567. Sokak No: 18-20 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL