ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ DERVİŞ YAŞAR

Çiğköfteyi farklı bir lezzet anşlayışı ile siz değerli müşterilerine sunan Derviş YAŞAR , Çiğköfte sektörüne 2000 yılında Küçükçekmece'de Kalite ve Güveni prensip edinip hizmet vermeye başlamıştır. Kısa sürede farklı bölgelerdeki şubeleri ile daha geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Derviş YAŞAR eşsiz lezzetli Çiğköftesi ile damaklarda yer etmeye devam etmiştir. Tamamen doğal ve %100 bitkisel ürünlerden üretilen Çiğköftemiz , ''Farklı Bir Lezzet'' sloganımız , Kalite ve Güven prensiplerimiz ile Türkiye çapında öne çıkan bir firma olarak devam etmekteyiz. Derviş YAŞAR Çiğköfte sektöründe kendi konsept ve üretimi ile ürün içeriğini zenginleştiren, alanındaki tüm değişim gelişim ve yenilikleri takip edip bu sürece büyük bir ivedilikle uyum sağlayan , müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutan , özverili, yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en üst seviyede değiştirebilen Sektöründe lider bir firma olarak devam etmektedir.

Adıyaman’nın geleneksel lezzeti çiğköfteyi, T.S.E standartlarında üreten ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ DERVİŞ YAŞAR hem daha geniş kitlelere hitap etmek hem de kendi işinin patronu olmak isteyen herkese Franchise bedeli almadan bayilik vermektedir.

Öncelikli şartımız açmak istediğiniz işletmenin Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar bayi ve şubelerine uygun mesafede olması gerekmektedir.

Devamında lokasyonu uygun olan işletme Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar kurumsal kimliğine uygun olarak dekorasyonu sağlanmaktadır. Kurulum masrafları bayiye aittir.

Bu süreçte Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar; gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Uzman kadromuzla personellerinize eğitim verilmektedir. Eğitimler genel merkez veya il dışında açılacak olan bayiler için en yakın merkez şubede verilmektedir.

Açılış organizasyonu konusunda gerekli yönlendirmeleri yapan Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar; açılışa özel bedelsiz 40-80 Kg ikramlık çiğköfte desteği vermektedir.

Ulusal ve yerel olarak yapılan görsel ve yazılı reklamlarda ücret talep edilmemektedir.

Nakliye; özel kargo şirketleri ve otobüs kargo ile gönderilmektedir.

Telefon: 0212 475 00 33

Faks: +90 212 691 12 42

Web Sayfası: ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ DERVİŞ YAŞAR

E-Posta: info@cigkoftecidervisyasar.com

Adres: 50. Yıl Mahallesi Mevlana Caddesi No: 5 Sultangazi / İstanbul